Home Stavba, dům Ostatní a související Ostatní stavebniny Kovovýroba a hutní materiál

Kovovýroba a hutní materiál

Celá ČR
24. 3. 2023 - 19:36
Dohodou
Prodávající

Popis

Atreon je dynamická česká společnost, která se specializuje na služby profesionální kovovýroby a na online prodej hutního materiálu.

V našem moderním e-shopu naleznete komplexní nabídku hutního materiálu, která obsahuje různé druhy jeklů, pásovina, úhelníky, kari sítě, roxory, plechy, ocelové nosníky a dále také čtvercovou, kruhovou a plochou ocel za nejnižší ceny v ČR.

Materiály si můžete vyzvednout buď osobně v našem skladu v Čelákovicích u Prahy nebo využít autodopravy po celé ČR.

Náš sklad je propojený s profesionální kovovýrobou a také vlastní armovnou, kde vyrábíme třmínky do věnce a ohýbané roxory. Díky tomu, že se vše nachází pod jednou stranou, jsme i v tomto případně poskytnout mnohem výhodnější ceny.

Kovovýroba patří mezi jednu z hlavních oblastí, na které se prioritně zaměřujeme. Využijte služeb naší profesionální dílny. Vyrobíme cokoliv přes různé ocelové konstrukce, ploty, brány a branky, zábradlí, ocelová schodiště až po kovová vrata. Realizujeme zakázky dle konkrétní technické dokumentace nebo vše sami navrhneme.

Spolupracovat s Atreonem se vyplatí
S námi máte jistotu nízkých cen – propojili jsme kovovýrobu s prodejem hutního materiálu, a tak jsme schopni vám nabídnout nižší cenu koncového výrobku.
Jsme vysoce flexibilní – žádná zakázka pro nás není příliš malá, velká nebo složitá. Umíme vyrobit vše standardní i specifické.
Zakládáme si na profesionálních službách – náš zkušený tým ručí za vaši spokojenost s každou zakázkou. Od návrhu, přes kompletaci, po koncovou montáž.
Díky vlastní autodopravě vám dovezeme zboží v nejkratším možném čase
V případě zájmu o nákup jakéhokoliv hutního materiálu nebo využití služeb naší kovovýroby, nás prosím kontaktujte.
info@atreon.cz
724244901
www.atreon.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
76973290526614128663
Dohodou
Prodávající

Kovovýroba a hutní materiál

Zavřít Zavřít
Prodávající
Atreon
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!