Home Stavba, dům Dřevěné stavební materiály Ostatní stavební řezivo Teakové olejované terasové dlaždice na plastovém roštu
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Teakové olejované terasové dlaždice na plastovém roštu

Nové Jesenčany
30. 1. 2023 - 22:47
99 Kč
Prodávající

Popis

ROZDÍL MEZI TEAKEM a AKÁCÍ je především v životnosti a odolnosti dřeva k povětrnostním vlivům. Na rozdíl od Akácie je Teakové dřevo podstatně odolnější a tvrdší. Životnost teakových dlaždic je až 10x delší než u Akácie. TEAK Jávský se používá po staletí na stavbu lodí a je extrémně odolný k vodě, slunci, sněhu i mrazu. Nyní Vám v AKCI nabízíme TEAK za cenu Akácie.
Olejované dřevěné dlaždice z tropického tvrdého teakového dřeva z Indonésie se spodním pevným plastovým roštem jsou ideální do exteriéru i interiéru. Kvalitní TEAKOVÉ dlaždice jsou nyní za cenu Akácie. Díky spodnímu plastovému roštu je zajištěno odvětrávání, to přispívá k větší trvanlivosti dřeva a zamezuje vzniku plísní. Jednoduchý systém montáže, díky němuž můžete dlažbu kdykoliv rozložit a složit. Dřevěná dlažba z TEAKU může být použita např. na terasu, pergolu, podlahu, obklady stěn, do zahrady, sauny, koupelny a snadno se dá položit na (plochu) např. beton, dlažbu, trávník, zeminu. Teakové dlaždice jsou vysoce odolné k povětrnostním vlivům (nevadí jim mráz, déšť, slunce, sníh...). Časem když se nenatírají teakovým olejem tak získají ušlechtilou stříbrnou patinu, která nemá vliv na pevnost a tvrdost. Cena za 1 ks = 99 Kč, Balení po 11 ks = 1 m2 (1.089 Kč). Váha 1 ks = 0,9 Kg. Dlaždice mají masivních 6 lamel a máme i zakončovací se šikmou přední hranou. Osobní odběr Pardubice, Na Záboří 15 nebo dobírkou Toptrans. Více na deskyhevea.cz, volejte i o víkendu.

Teakové olejované terasové dlaždice na plastovém roštu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Ondřej Němec
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!