30.05.2020 11:53   |  Nabídka / Prodám   |  Kanalizace, voda, plyn, topení, inženýrské sítě   |   Septiky, žumpy, jímky, čističky
Cena: 35 371 Kč
Popis:

Tříkomorový septik z plastu
Septik díky tříkomorovému systému a průběžnému odpouštění filtrované vody umožňuje vyvážet pouze hustý kal. Tím výrazně ušetříte za vyvážení odpadních vod. Navíc vestavěný anaerobní filtr zajišťuje, že ven vytéká voda šetrná k životnímu prostředí. Plastové tříkomorové septiky jsou velmi vhodné pro objekty s nepravidelnou produkcí odpadních vod. Jsou velmi odolné a mají nízké pořizovací náklady.
Biologický zemní filtr slouží k dočištění odpadních vod za septikem.
Pískový zemní filtr je vyroben z vyztužených polypropylenových desek. Zemní filtr se skládá ze samonosné nádrže, technologie filtru, kontrolní a revizní šachty, nátokového a odtokového potrubí. V nádrži jsou uloženy rozdělovací a sběrné trubky (DN 110), které jsou pro optimální provzdušnění filtru vyvedeny nad úroveň terénu. Vyčištěná voda odtéká sběrným potrubím uloženým ve štěrkovém obsypu. Nádoba pískového zemního filtru je zakryta geotextílií a zasypána zeminou.
Tento komplet septiku a zemního filtru je ideálním řešením např. pro chaty a chalupy. Nevadí mu nepravidelný přísun odpadních vod a nespotřebovává žádnou elektrickou energii.
Cena je včetně DPH15% a dopravy po celé ČR.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Antonín Kulhánek
Telefon: 733 171 942
Odkaz: https://www.kapkavody.cz/samonosne…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14476190
Počet zhlédnutí:
18 621x
Zhlédnutí detailu:
884x