17.01.2017 10:03   |  Nabídka / Prodám   |  Izolační materiály   |   Ostatní izolační materiály
Cena: 1 634 Kč

Popis: Termoizolační stěrka, tepelně izolační stěrka.

AVITOP® Vás zahřeje
AVITOP® je určen k použití v interiéru, jako stěrková termoaktivní hmota, která svými jedinečnými vlastnostmi výrazně ovlivňuje tepelnou pohodu v místnosti a následně i náklady na vytápění. V místnostech, kde byly obvodové stěny (či vnitřní příčky) ošetřeny AVITOPem je teplota těchto zdí na první dotek výrazně vyšší.

AVITOP® lze barevně upravovat vodou ředitelnými tónovacími barvami různých odstínů
Vytváří vysoce kvalitní povrchovou úpravu stěn a stropů, které je možné barevně sladit s ostatním zařízením. To vše v jednom kroku, bez potřeby dalších prací, které by zabránili běžnému užívání bytu či kanceláře. Časová náročnost je srovnatelná s běžnou malbou.

AVITOP® je prodyšný, otěruvzdorný a přiměřeně omyvatelný
Hodnota difúzního odporu prostupu vodní páry μ = 65. Ekvivalentní difúzní odpor vrstvy AVITOPu silné 1 mm Sd = 0,065 m. Vrstva 0,5 mm má Sd = 0,0325 m, lze tedy AVITOP použít i na povrchovou úpravu sanačních omítek.

AVITOP® je možné přetírat disperzními barvami
Lze tedy barevně upravovat i během dalších let podle Vašich potřeb. S každou vrstvou materiálu na povrchu AVITOPu se zvyšuje tepelná jímavost a k dosažení teplého povrchu je zapotřebí o několik vteřin více. Pro obnovu a údržbu stěn opatřených AVITOPem je vyvíjen nátěr na stejné bázi jako AVITOP, který zajistí maximální možnou účinnost a životnost AVITOPu.

AVITOP® odstraňuje příčiny kondenzace vlhkosti
Zkušenosti z praxe ukazují, že do určité míry odstraňuje problém kondenzace vlhkosti na rizikových místech staveb, tedy tepelných mostů, jako jsou překlady, ukotvení nosníků a kovových prvků zabudovaných do staveb, ostění oken apod.

AVITOP® má široké možnosti použití
Je možné nanášet jej nejen na veškeré interiérové plochy, ale i na potrubí topných nebo chladících zařízení atd., snáší teploty do 500 °C. Při použití na konstrukce se zvýšenou tepelnou vodivostí, jako jsou např. plechové konstrukce, se efekt výrazně zvyšuje.

AVITOP® je zdravotně nezávadný
Povrch stěrky lze po vytvrdnutí brousit a malovat, nezapáchá, není zdraví škodlivý a při vysychání nevylučuje žádné chemické látky. Ani při zpracování a aplikaci nevyžaduje speciální ochranné pomůcky.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Koupelny Katka
Telefon: 602 131 567
Odkaz: https://www.koupelny-katka.cz…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
12684768
Počet zhlédnutí:
8 320x
Zhlédnutí detailu:
404x